Nauji butai Vilniuje Užupyje

„Užupio terasos“ - tai naujas mažaaukštės statybos projektas Vilniuje, Kreivajame skersgatvyje. Dviejų aukštų su mansarda gyvenamojo namo projektas, įkurtas akligatvyje, su uždaru kiemu, poilsio bei vaikų laisvalaikio zonomis. Langai atveria nuostabią miesto panoramą. Tai gyvenamasis namas, kuriame dera kokybė, jaukumas ir šiuolaikiškumas. Projektą kūrė UAB „A. Vyšniausko architektų dirbtuvės“.

Projektuodami ir statydami šį pastatą kėlėme tik aukščiausius reikalavimus. Projekte apgalvota kiekviena detalė, racionaliai išplanuoti butai, kiekviename bute numatyta rekuperacinė sistema, o pastato statybai ir apdailai naudotos tik modernios ir kokybiškos medžiagos bei technologijos, užtikrinančios kokybę, ekonomiškumą, ilgalaikiškumą bei šiuolaikiškumą.

Name šviesios laiptinės, patogiam judėjimui kiekvienoje laiptinėje įrengtas modernus liftas, o vos keli butai laiptinėje suteikia privatumo.

Gyventojų privatumui ir saugumui šiame projekte skiriamas ypatingas dėmesys. Jaukiame vidiniame kieme įrengtos vaikų žaidimų aikštelė bei poilsio zonos. Jūsų ir Jūsų vaikų ramybės netrikdys automobiliai. Kiemas skirtas tik poilsiui, visiškai uždaras ir priklausys tik Jums, o akį džiugins jaukiai sutvarkyta ir apželdinta namų aplinka. Visa teritorija stebima vaizdo kameromis.

Požeminiame aukšte įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugykla. Čia saugumą taip pat užtikrins vaizdo stebėjimo sistema.

Butai parduodami su daline apdaila, todėl patys suplanuosite namų erdves, susikurdami savo svajonių namus. Galite rinktis butą su balkonu, terasa pirmame aukšte arba terasa ant stogo.

Mūsų įgyvendinamo projekto išskirtinumas – vieta su išskirtiniais vaizdais bei aukšta kokybė.

Užupio terasos

Esame įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje - Užupyje, Kreivasis skg. 18. Norėdami apžiūrėti butus, pasiskambinkite iš anksto, kad Jūsų patogumui teritorijoje būtų žmogus, kuris mielai aprodys Jums butus, papasakos apie gyvenimo šioje vietoje privalumus, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Susisiekite

Kontaktai

  • Adresas:  A.Juozapavičiaus g. 9A-183,  Vilnius
  • Tel. +370 612 43935
  • El.paštas: ljb.lina@gmail.com
  • Tel. +370 612 41928
  • El.paštas: ljb.norbertas@gmail.com
Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
 
Tinklalapyje nurodyti butų plotai preliminarūs ir bus tikslinami atliekant kadastrinius matavimus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.