Buto dalinė apdaila

Vidinės sienos ir pertvaros

Sienos tarp butų trijų sluoksnių. Pertvaros iš keramzitbetonio blokelių, sienų paviršius tinkuotas gipsiniu tinku, san. mazguose – kalkiniu cementiniu tinku.

Lubos
Monolitinis gelžbetonis. Lubų paviršius nešlifuotas, netinkuotas, neglaistytas, nedažytas.

Grindys

Bute įrengtas smėlbetonio išlyginamasis pagrindas su integruota šildymo sistema, garsą izoliuojančiu paklotu ir šilumą izoliuojančiu putų polistirolo sluoksniu.

Langai

Mediniai, dvigubo stiklo paketo, šilumos atidavimo koefic. 0,86 – 1 W/m2K. Lango profilis – ne mažiau 94 mm. Išorinė langų rėmų dalis dažyta, vidinė – balinta pušis.

Stoglangiai mediniai, Velux GGL tipo su dviejų kamerų stiklo paketais. Išorinė langų rėmų dalis dažyta, vidinė rėmo dalis – pušis.

Durys

Įėjimo į butą durys šarvuotos Skydas standart tipo, priešdūminės, su pritraukėjais, apdaila dažytas MDF, daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, dvi spynos, „akutė“.

Balkonai, terasos

Balkonai monolitiniai, turėklai saugaus berėmio stiklo konstrukcijos su dažytu aliumininiu porankiu, grindys apdailintos neslidžiomis, šalčiui atspariomis medžio komposito terasinėmis lentomis.

Butų terasos įrengiamos iš neslidžių, šalčiui atsparių medžio komposito terasinių lentų.

Terasų, įrengtų ant eksplotuojamo stogo, turėklai saugaus berėmio stiklo konstrukcijos su dažytu aliumininiu porankiu, grindys apdailintos neslidžiomis, šalčiui atspariomis medžio komposito terasinėmis lentomis.

Vandentiekis/nuotekos

Šalto ir karšto vandens bei nuotekų vamzdžiai išvedžioti iki būsimų sanitarinių prietaisų. Nuotekų vamzdynai įrengiami iš PVC garsą slopinančių storasienių vamzdžių. Kiekviename aukšte laiptinėse sumontuojami butų šalto ir karšto vandens apskaitos prietaisai su nuotoliniu duomenų nuskaitymu. Karštas vanduo namui ruošiamas centralizuotai šilumos punkte.

Šildymas

Šildymo sistema – centrinis šildymas iš centralizuotų miesto tinklų. Butuose - grindinis šildymas. Visa grindinio šildymo sistema pilnai automatizuota, butuose kiekviename kambaryje įrengiami autonominiai sieniniai kambario termostatai. Voniose numatytas elektrinis rankšluosčių džiovintuvas ir elektrinis grindų šildymas – juos įsirengia buto pirkėjas. Kiekviename aukšte laiptinėse sumontuoti butų šilumos apskaitos prietaisai su nuotoliniu duomenų nuskaitymu.
 
Vėdinimas - rekuperacinė sistema

Įrengiami šviežio oro paėmimo ir panaudoto oro išmetimo ortakiai. Butuose sumontuoti autonominiai rotacinio tipo rekuperatoriai DOMEKT 200 tipo su programuojamu valdymu.

Elektros tinklai

Pilnai įrengtas lauko, kiemo ir bendrųjų patalpų apšvietimas, valdomas judesio daviklių ir šviesos sensorių pagalba. Butuose pilnai įrengiami elektros paskirstymo skydeliai su automatika. Kiekvienai buto patalpai išvedžioti apšvietimo kabeliai vienam šviestuvui ir jungikliui. Kištukiniams lizdams laidai išvedžioti po grindimis. Butų elektros apskaitos įrengiamos elektros skydinėje.

Silpnosios srovės

Kiekviename aukšte įrengiama silpnųjų srovių paskirstymo dėžutė, nuo kurios į butus paklojami PVC vamzdžiai į butą, kuriame pastatoma silpnųjų srovių paskirstymo dėžutė. Optinį prievadą iki paskirstymo dėžučių montuoja paslaugos teikėjas Telia Lietuva.

Įrengiama durų atidarymo sistema, susieta su laiptinės lauko durimis ir kiemo varteliais. Bute sumontuojamas pasikalbėjimo/laiptinės durų ir kiemo vartelių atidarymo įrenginys (domofonas su video funkcija).

Butuose sumontuojami autonominiai dūmų detektoriai.
 
PASTABA: jeigu šiame priede nenumatytos konkrečios medžiagos ar konkretus darbų atlikimo būdas, statytojas medžiagas bei darbų atlikimo būdą parenka savo nuožiūra. Pasikeitus namo projektui, medžiagos bei darbų atlikimo būdas pakeičiami pagal namo projektą.

Užupio terasos

Esame įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje - Užupyje, Kreivasis skg. 18. Norėdami apžiūrėti butus, pasiskambinkite iš anksto, kad Jūsų patogumui teritorijoje būtų žmogus, kuris mielai aprodys Jums butus, papasakos apie gyvenimo šioje vietoje privalumus, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Susisiekite

Kontaktai

  • Adresas:  A.Juozapavičiaus g. 9A-183,  Vilnius
  • Tel. +370 612 43935
  • El.paštas: ljb.lina@gmail.com
  • Tel. +370 612 41928
  • El.paštas: ljb.norbertas@gmail.com
Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
 
Tinklalapyje nurodyti butų plotai preliminarūs ir bus tikslinami atliekant kadastrinius matavimus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau.